0 Items ($0.00)

Powered By Eat From Farms

Whole Chicken

Quails R Us Plus

1 Whole Chix 3-3.49 LBS | Approx 3.25 LBS @ $4.25/LBS = $13.81 + $0.30 Assembly Out of Stock
1 Whole Chix 3.5-3.99 LBS | Approx 3.75 LBS @ $4.25/LBS = $15.94 + $0.35 Assembly Out of Stock
1 Whole Chix 4-4.49 LBS | Approx 4.25 LBS @ $4.25/LBS = $18.06 + $0.40 Assembly Out of Stock

Whole chicken, approximate weights.

Website and Online Farm Store Powered By Eat From Farms